KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 4253105
nr 425 3105
Etsning
sign. dansande kvinna, 40x52
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
måndag 28 augusti 2006
100 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)
Etsning
nr 425 3105
Etsning
sign. dansande kvinna, 40x52
| Utrop: | 100 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 28 augusti 2006 |
Signe Persson-Melin (f. 1925)